Creative™

Opis forum


#1 2014-07-13 20:24:44

Divine

Administrator

Zarejestrowany: 2014-07-13
Posty: 7
Punktów :   

wzór podania

1. Nick:

2. Lvl:

3. Ilość reputacji:

4. Imię:

5. Wiek:

6. Karty SP, ich + i Job:

7. Od kiedy grasz w NosTale?

8. Ilość czasu spędzanego w grze:

9. Coś o sobie (Czym więcej napiszesz tym lepiej dla Ciebie):

10. Poprzednie rodziny oraz powód odejścia/ wyrzucenia:

11. Dlaczego akurat nasza fam?

12. Team Speak- posiadasz, używasz, zamierzasz używać?

Na koniec mała wskazówka . Czym dłuższe podanie tym większa szansa na pozytywne rozpatrzenie podania .

Offline

 

#2 2014-07-16 16:40:33

Moralniak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: wzór podania

1. Nick: Moralniak

2. Lvl: 56 ( nadal rosnie )

3. Ilość reputacji: 27 tysięcy

4. Imię: Damian <3

5. Wiek: 16

6. Karty SP, ich + i Job: Rang 34 jobka Sinek 16 , Kupuje wk, najprawdopodobniej kupuje wk 99job +10, ale mam tez w planach ogarnąć sam WK od 1 jobka =D

7. Od kiedy grasz w NosTale? od  roku albo nawet 1,5 roku

8. Ilość czasu spędzanego w grze: Potrafie poswiecic na granie minimum 4godziny

9. Coś o sobie (Czym więcej napiszesz tym lepiej dla Ciebie): Interesuje sie wojskiem, Uwielbiam spedzac duzo czasu z przyjaciolmi jak i przy komputerze, Uwielbiam gry takie jak Nostale, Bardzo mi sie podobaja, oczywiscie w przeszlosci gralem w Cs 1.6 oraz cs go , Czasami zagra sie w lola ale to jak z nudow umieram

10. Poprzednie rodziny oraz powód odejścia/ wyrzucenia:WE_R_WHO_WE_AR, Odszedlem z powodu : Niebyło zadnych famowych rajdów, na 40 osob w famce widzialem tylko 10 osob grajacych, Niemiła atmosfera.

11. Dlaczego akurat nasza fam? Poniewaz jest w niej moj kuzyn ktory pomoze mi wbic 9 jobek do WK =D, Jony polecił mi tą famke poniewaz jest ogarnieta ( czeste rajdy, miła atmosfera), duza aktywnosc z strony graczy <3 !

12. Team Speak- posiadasz, używasz, zamierzasz używać? Posiadam TS'a lecz niestety nanim mi mikrofon niedziala niewiem dlaczego Np przez skype gdy rozmawiam działa wszystko pieknie a na tsie niedziała niewiem dlaczego ( nieslychac mnie) :<

Offline

 

#3 2014-07-16 16:44:13

lesiu550

Administrator

Zarejestrowany: 2014-07-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: wzór podania

jestem na Tak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.linkomania.pun.pl www.akademiarw.pun.pl www.tsttuningskuterteam.pun.pl www.siostry-hallywell.pun.pl www.worldindia.pun.pl